No akkor itt a Loren saga negyedik része.
A múlt alkalommal ott hagytam abba, hogy beestünk valahova a Valbonába, Bajram Curritól kb. 15 kilométerre, ahol egy puccos, sznob helyről kifordultunk.
Visszagurulunk a főútra, és elindulunk Bajram Curri felé, közben azért sasoljuk a kempingeket, de…