Jóvanna, akkor míg igyekszem keretekbe és mondatokba foglalni a sokadik balkán túránkat, addig itt egy friss, ropogós élmény a hétvégéről.
Hazudnék ha azt mondanám hogy kamaszkorom óta rajongok a rockabillyért. Valószínű körülbelül 2007-ig azt sem tudtam mi az, csak gyerekként hallottam a Csavard…